Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полюбляєте вигадувати різні вбрання? Тоді вам точно знадобиться набір для творчості від 4М, щоб створити своє дизайнерське портфоліо. З ним ви станете справжнім модельєром! Цей набір допоможе вам легко і весело продемонструвати свої творчі ідеї та надасть для цього всі необхідні інструменти.
Розпочніть роботу у своїй творчій майстерні. Вам потрібно буде обрати частини контурних шаблонів і скласти з них модель вбрання. Закріпіть їх у спеціальному кейсі та покладіть зверху лист для малювання. Далі за допомогою крейди перенесіть ескіз із контурного шаблону на малюнок. Модний начерк готовий! Оберіть кольори та підберіть принти тканин із прикладів в інструкції. Прикрасьте свій ескіз, попередньо поклавши його на рівну поверхню.
Вигадайте і намалюйте аксесуари: капелюхи, брошки, сумочки або банти. Назвіть свій шедевр, напишіть, куди в ньому відправиться модель, і поставте внизу автограф.
Набір для творчості з серії KidzMaker допоможе повірити в свої творчі здібності, розвинути дрібну моторику, фантазію, колірне сприйняття. Комплект буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років.
У наборі:
Розпочніть роботу у своїй творчій майстерні. Вам потрібно буде обрати частини контурних шаблонів і скласти з них модель вбрання. Закріпіть їх у спеціальному кейсі та покладіть зверху лист для малювання. Далі за допомогою крейди перенесіть ескіз із контурного шаблону на малюнок. Модний начерк готовий! Оберіть кольори та підберіть принти тканин із прикладів в інструкції. Прикрасьте свій ескіз, попередньо поклавши його на рівну поверхню.
Вигадайте і намалюйте аксесуари: капелюхи, брошки, сумочки або банти. Назвіть свій шедевр, напишіть, куди в ньому відправиться модель, і поставте внизу автограф.
Набір для творчості з серії KidzMaker допоможе повірити в свої творчі здібності, розвинути дрібну моторику, фантазію, колірне сприйняття. Комплект буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років.
У наборі:
- Кейс для малювання та зберігання – 1 шт.
- Контурні шаблони для малювання – 9 шт.
- Кольорові олівці – 3 шт.
- Крейда – 1 шт.
- Тримач для крейди – 1 шт.
- Лист для малювання А5 – 10 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04720 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | картон, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047205 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 761 ₴









