Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця іграшка-каталка виготовлена з високоякісної деревини, колеса надійно закріплені на металевих осях для безпечної гри. Іграшка мотивує дитину ходити, розвиваючи рухові навички. Веселий лев стане надійним компаньйоном в корисній грі вдома і на прогулянці.
Довжина мотузочка 70 см.
Довжина мотузочка 70 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 20 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 7 см |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50090 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6934510500900 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 9 ₴




