Що з'явилося раніше: курка чи яйце? Відповідь на таке питання буде шукати малюк з дерев'яним багатошаровим пазлом від Viga Toys Півник. Незвичайний варіант популярної розвивальної гри познайомить малюків від 3 років із фазами розвитку птахів.
Логічний пазл містить квадратну рамку і 4 вкладиші різних розмірів. Дитині необхідно скласти елементи один зверху іншого: спочатку зображення з яйцем, потім два з курчатами, і нарешті картинку з яскравим півником.
Складаючи дерев'яний пазл, дитина розвиває мислення, зорово-моторну координацію, кругозір, пам'ять, отримує уявлення про зоологію.
ьна рамка-вкладиш підходить для корисних занять удома, у дитячому садку, центрі. Рекомендована за методикою Монтессорі.
Усі елементи багатошарового пазла від Viga Toys Півник виконані з дерева, краї ретельно відшліфовані, кути закруглені. Використані насичені та нешкідливі для здоров'я фарби.
Дерев'яний розвивальний пазл відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 25 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50113 |
| Вага | 0.4 кг |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510501136 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 439 ₴




