Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-Барвистий кольоровий пазл з 4 елементів відмінно підходить для тренування логічного мислення у малюків.
-Яскравий простий малюнок, зручні великі деталі, допоміжний малюнок на основі.
-Пазл виготовлений з екологічно чистого матеріалу – дерева.
РОЗВИВАЄ:
- Уява
- Фантазію
- Дрібну моторику
- Емоційне благополуччя
РОЗМІР ТОВАРУ
- Глибина, 15см
- Ширина, 15см
- Висота, 0,8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50139 |
| Вага | 0.2 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 96 |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510501396 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 120 ₴



