
Дерев'яний міні-пазл Viga Toys Жук сонечко, 4 ел. (50140)
142 ₴
- В наявності
- Код: 50140
Що подарувати дитині, яка ще не вміє грати? Почніть із найпростішого пазла. Він допоможе малюкові відчути впевненість у своїх силах, підготує його до корисних ігор.
Дерев'яний міні-пазл Viga-Toys Жук сонечко з 4 елементів розроблений для дітей від 18 місяців і заслуговує стати першою розвивальною іграшкою малюка. Головоломка барвиста, з великими деталями і простим малюнком у вигляді комахи.
Завдяки допоміжному малюнку на квадратній основі дитина легко складе такий пазл, швидко навчиться співвідносити частини і ціле. Регулярно вправляючись у подібних заняттях, малюк стане більш уважним, зосередженим, допитливим. Складання пазлів розвиває мислення, зокрема логічне та образне, пам'ять, моторику рук і тактильні відчуття.
Ця дерев'яна іграшка рекомендована для дитячих садків і центрів розвитку. Чудово поєднується з методикою Монтессорі.
Усі частини дитячої головоломки виконані з дерева, ретельно відшліфовані, міцні. Великі елементи ідеально підходять для маленьких рук.
Міні-пазл Жук сонечко, як і всі товари Viga-Toys, виконаний відповідно до стандартів якості дитячих іграшок EN71 і ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50140 |
| Вага | 0.1 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 96 |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510501402 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 142 ₴


