Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У що зазвичай граються малюки, які нещодавно навчилися ходити? Найбільше вони люблять дві речі – тупати по вулиці з опорною іграшкою та отримувати новий сенсорний досвід. Компанія Viga Toys врахувала потреби маленьких дослідників і розробила для них ходунки-каталку з ігровою панеллю.
Ця розвиваюча іграшка для дітей від 18 місяців виконана з дерева та пофарбована в ніжні біло-рожеві тони. На вигляд вона схожа на невеликий візочок на 4 колесах, де на передній панелі розташований ігровий центр із різними корисними пристосуваннями. Там є дротовий лабіринт і хвилястий трек, годинник зі стрілками та рахівниця, різнокольорові шестерні, які можна крутити, циліндр, що обертається.
Таким чином, іграшка багатофункціональна та може використовуватися як в якості каталки, так і для сенсорного розвитку. У першому випадку дитина застосовує її як ходунки – для опори та вдосконалення ходьби. Що ж до ігрової панелі, то вона вирішує низку освітніх завдань: тренування моторики та сприйняття кольорів, розвиток координації очей і рук, вивчення поняття часу, знайомство з цифрами та лічбою.
Ходунки-каталка Viga Toys чудово поєднується з методикою Марії Монтессорі. Вона тренує велику та дрібну моторику, розвиває сенсорне сприйняття, забезпечує дитину якісним дидактичним матеріалом.
Ця розвиваюча іграшка для дітей від 18 місяців виконана з дерева та пофарбована в ніжні біло-рожеві тони. На вигляд вона схожа на невеликий візочок на 4 колесах, де на передній панелі розташований ігровий центр із різними корисними пристосуваннями. Там є дротовий лабіринт і хвилястий трек, годинник зі стрілками та рахівниця, різнокольорові шестерні, які можна крутити, циліндр, що обертається.
Таким чином, іграшка багатофункціональна та може використовуватися як в якості каталки, так і для сенсорного розвитку. У першому випадку дитина застосовує її як ходунки – для опори та вдосконалення ходьби. Що ж до ігрової панелі, то вона вирішує низку освітніх завдань: тренування моторики та сприйняття кольорів, розвиток координації очей і рук, вивчення поняття часу, знайомство з цифрами та лічбою.
Ходунки-каталка Viga Toys чудово поєднується з методикою Марії Монтессорі. Вона тренує велику та дрібну моторику, розвиває сенсорне сприйняття, забезпечує дитину якісним дидактичним матеріалом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50178 |
| Вага (кг) | 2,5 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 3 |
| Координація рухів | 1 |
| Милосердя | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Ходунки-каталки |
| Стать | Для дівчаток |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6934510501785 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 2 306 ₴




