Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей класичний дерев'яний пазл містить 24 елемента. Завдяки малюнку-підказці на рамці пазла малюк швидко навчиться складати тематичну картинку, тренуючи при цьому логічне мислення і координацію роботи рук і очей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 1 см |
| Ширина | 30 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50198 |
| Вага | 0.5 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510501983 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 339 ₴




