Чи знайома ваша дитина з підводним світом і його жителями? Тепер дізнатися про них можна не виходячи з дому – за допомогою яскравого дерев’яного пазла на морську тему від Viga Toys для дітей від 2 років.
Океан є одним із популярних тематичних пазлів. Він барвистий, насичений, детальний. Розташувавши всі елементи правильно, малюк побачить красу водного світу. Під товщею води серед піску та водоростей плавають кит, дельфін, краб, восьминіг, медуза, морська зірка та черепаха.
Займаючись із таким пазлом, дитина не лише розвиває дрібну моторику та логіку, а й знайомиться з новими поняттями, поповнює словниковий запас на тему морських мешканців. У неї з’являється здатність образно мислити та аналізувати.
Пазл Океан від Viga Toys виконаний із гладко відшліфованого дерева. Складається з 24 елементів та основи-підставки з малюнками для підказки.
Тематичні дерев’яні пазли – це ефективні розвиваючі іграшки, які чудово підходять як для індивідуального, так і для групового використання. Вони давно довели свою ефективність, тому активно застосовуються в монтессорі-центрах та в багатьох інших дошкільних установах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 1 см |
| Ширина | 30 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50200 |
| Вага | 0.5 кг |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510502003 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 339 ₴




