Дитячі ходунки-каталка Viga Toys з бізібордом – це дерев'яна розвивальна іграшка з ігровим центром, розроблена для малюків від 18 місяців. Вона поєднує в собі функції каталки і бізіборда, тому однаково корисна як для фізичного, так і для розумового розвитку дитини від 18 місяців.
З одного боку, її можна використовувати як опорну дерев'яну іграшку – ходунки-каталку, яка допомагає вдосконалювати навички ходьби. З іншого боку, вона цілком може стати для дитини чудовим бізібордом для розвитку дрібної моторики, координації рук і очей. На передній і бічних панелях є все, що потрібно маленьким дослідникам: кілька яскравих лабіринтів (дротяний, із тваринами), вітряк, коло з сонцем і місяцем для перевертання, рухомі шестерні.
Іграшка підходить для гри вдома і в групі. Рекомендована виробником для використання в дитячих садках і центрах раннього розвитку.
Вдома батькам малюка при перших кроках доводиться дивитися за ним не відриваючись. Каталка здатна стати опорою для дитини, коли він вчиться ходити, розважити іграшками на бізіборді в перервах. Це хоч і частково, але все ж полегшує життя татові й мамі.
Дитячі ходунки-каталка Viga Toys з бізібордом – барвиста розвивальна іграшка. Вона різнобарвна, яскрава і при цьому безпечна – виготовлена з деревини, забарвлена нетоксичними фарбами, усі краї добре відшліфовані. Колеса мають протиковзкі гумові накладки.
Дерев'яні ходунки відповідають стандартам якості дитячих іграшок ASTM і EN71, як і всі продукти Viga Toys.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50950 |
| Вага (кг) | 3 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 3 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Ходунки-каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510509507 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 3 081 ₴







