Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яким може бути перший пазл малюка? Якщо ваша дитина ще не знайома з головоломками, їй певно підійде варіант із невеликою кількістю деталей та яскравим зображенням тварини. Наприклад, дерев'яний міні-пазл Viga Toys Зебра з 4 деталей.
Він являє собою класичний пазл для дітей від 18 місяців у дерев'яній рамі з чітким зображенням зебри і великими елементами. Завдяки цьому розвиває пазл підходить навіть для найменших дослідників.
На картинці – зелений луг, весела зебра і метелик. Зображення детальне, щоб дитина могла добре його роздивитися. Складаючи по частинах дерев'яний пазл, малюк ближче познайомиться з диким африканським конем і запам'ятає, як він виглядає. Завдяки збиранню пазла розвивається дрібна моторика, дитина вчиться мислити логічно, співвідносити частини і ціле, координувати роботу очей і рук.
Дерев'яний розвивальний пазл Зебра від Viga Toys підходить для занять за методикою Монтессорі. Рекомендований для гри вдома, у дитячому садку або центрі.
Головоломку для найменших легко збирати завдяки допоміжному малюнку на основі. Розмір квадратної рамки 15 см, товщина 1 см. Краї та поверхні гладко відшліфовані, кути закруглені.
Міні-пазл у Viga Toys відповідає стандартам якості та безпеки дитячих іграшок EN71, ASTM.
Він являє собою класичний пазл для дітей від 18 місяців у дерев'яній рамі з чітким зображенням зебри і великими елементами. Завдяки цьому розвиває пазл підходить навіть для найменших дослідників.
На картинці – зелений луг, весела зебра і метелик. Зображення детальне, щоб дитина могла добре його роздивитися. Складаючи по частинах дерев'яний пазл, малюк ближче познайомиться з диким африканським конем і запам'ятає, як він виглядає. Завдяки збиранню пазла розвивається дрібна моторика, дитина вчиться мислити логічно, співвідносити частини і ціле, координувати роботу очей і рук.
Дерев'яний розвивальний пазл Зебра від Viga Toys підходить для занять за методикою Монтессорі. Рекомендований для гри вдома, у дитячому садку або центрі.
Головоломку для найменших легко збирати завдяки допоміжному малюнку на основі. Розмір квадратної рамки 15 см, товщина 1 см. Краї та поверхні гладко відшліфовані, кути закруглені.
Міні-пазл у Viga Toys відповідає стандартам якості та безпеки дитячих іграшок EN71, ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51317 |
| Вага | 0.1 кг |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 96 |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510513177 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 145 ₴



