Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір дерев'яних пазлів Viga Toys з 24 елементів зі стійкою для зберігання, 12 шт. – справжня знахідка для дітей від 2 років, батьків і вихователів. Цей простий і зручний набір розвивальних пазлів ідеально підходить для дитячих садків і центрів, чудово поєднується з методикою Монтессорі.
У чому переваги комплекту пазлів? По-перше, дозволяє займатися як з одним малюком, так і з цілою групою. По-друге, завдяки різноманітності тематичних малюнків, завжди можна підібрати підходяще заняття для будь-якої дитини.
У комплекті дерев'яна стійка і 12 класичних пазлів різних тематик – космос, океан, парк, пори року, транспорт, динозаври та інші. Кожен пазл вставляється в стійку і зберігається в ній. На основі пазлів є малюнки-підказки.
Як відомо, збирання пазлів – одне з найбільш корисних занять. Воно не просто розширює кругозір і розвиває дрібну моторику, але й налаштовує мозок на складну діяльність: здатність співвідносити частини і ціле, вміння сортувати фрагменти за кольорами і формою.
Також збирання дитячих пазлів дозволяє батькам заспокоїти непосидючу дитину, на якийсь час відволікти її від галасливих розваг і зайняти корисною справою.
Набір дерев'яних розвивальних пазлів Viga Toys виконаний у кращих традиціях виробника. Пазли прості, інтуїтивно зрозумілі, з чітко визначеною дитячою тематикою. Стосовно виготовлення – тут все бездоганно: гладко відшліфована деревина, яскраві безпечні фарби, відповідність стандартам якості EN71, ASTM.
У чому переваги комплекту пазлів? По-перше, дозволяє займатися як з одним малюком, так і з цілою групою. По-друге, завдяки різноманітності тематичних малюнків, завжди можна підібрати підходяще заняття для будь-якої дитини.
У комплекті дерев'яна стійка і 12 класичних пазлів різних тематик – космос, океан, парк, пори року, транспорт, динозаври та інші. Кожен пазл вставляється в стійку і зберігається в ній. На основі пазлів є малюнки-підказки.
Як відомо, збирання пазлів – одне з найбільш корисних занять. Воно не просто розширює кругозір і розвиває дрібну моторику, але й налаштовує мозок на складну діяльність: здатність співвідносити частини і ціле, вміння сортувати фрагменти за кольорами і формою.
Також збирання дитячих пазлів дозволяє батькам заспокоїти непосидючу дитину, на якийсь час відволікти її від галасливих розваг і зайняти корисною справою.
Набір дерев'яних розвивальних пазлів Viga Toys виконаний у кращих традиціях виробника. Пазли прості, інтуїтивно зрозумілі, з чітко визначеною дитячою тематикою. Стосовно виготовлення – тут все бездоганно: гладко відшліфована деревина, яскраві безпечні фарби, відповідність стандартам якості EN71, ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 23 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51428 |
| Вага | 7 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 1 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510514280 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 6 110 ₴


