Чи може розвивальна іграшка бути простою, доступною і при цьому дуже корисною? Так, саме таким є класичний дерев'яний пазл Viga Toys Паровозик з 9 елементів. Він обов'язково сподобається юним любителям теми транспорту від 2 років.
У центрі зображення для складання гарний жовтий паровозик із трубою і колесами. Він стоїть на рейках серед зелених пагорбів і сірих гір. На зображенні також є метелик, квіти і хмаринки. Завдяки чітко промальованим деталям, мультяшний локомотив приємно розглядати і легко збирати.
Розвивальний пазл у вигляді яскравого паровозика дозволяє зацікавити дитину творчим процесом складання і прищепити їй інтерес до корисних ігор. Через таку діяльність малюк не лише розвиває моторику рук, а й вчиться логічно мислити, співвідносити частини і ціле. Крім того, він звикає терпляче і уважно йти до результату, стає більш зібраним і уважним. Пазли складають удома і в дитячому садку. Вони підходять для занять за методикою Монтессорі.
Розвивальний дерев'яний пазл від Viga Toys Паровозик виготовлений із натурального матеріалу, поверхні та краї добре відшліфовані, кути закруглені. Використані нешкідливі фарби. Іграшка відповідає стандартам безпеки та якості ASTM і EN71.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 23 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51446 |
| Вага | 0.3 кг |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Уважність | 1 |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 48 |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, див | 7 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510514464 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 308 ₴



