Що подарувати малюкові, в якого загоряються очі щоразу, коли він бачить машини? Звичайно ж, відповідний тематичний пазл – наприклад, Транспорт від Viga Toys.
Ця розвиваюча іграшка виконана з деревини. Вона ідеально підійде для дітей від 2 років, які виявляють інтерес до транспортних засобів. Являє собою класичний пазл у дерев’яній рамі, що складається з 16 великих елементів.
Тематична картинка виконана в насичених контрастних кольорах. На ній зображені п’ять різних видів транспорту: автомобіль, пожежна машина, вантажний поїзд, корабель і гелікоптер. Самостійно зібравши цей дерев’яний пазл, дитина не лише запам’ятає назви транспортних засобів, а й навчиться їх впізнавати, розрізняти за призначенням.
Пазл Транспорт від Viga Toys – відмінний тренажер для мозку. Збирання головоломки розвиває зорово-ручну координацію та дрібну моторику, логічне мислення та уяву. Дитина може збирати картинку не навмання, а спираючись на малюнок на основі.
Складання дерев’яних тематичних пазлів ідеально поєднується з методикою навчання Монтессорі. Незважаючи на простоту, це заняття забезпечує дитині всебічний розвиток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 1 см |
| Ширина | 30 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51456 |
| Вага | 0.5 кг |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Уважність | 1 |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 16 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510514563 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 376 ₴


