Дерев'яний пазл Viga Toys Півник по буквах – це сучасна розвивальна іграшка з 26 складових частин, розроблена для малюків від 3 років. Рекомендована для дитячих садків і центрів розвитку. Підходить для занять за методикою Монтессорі.
Дитина при додаванні пазла не лише повторить і добре запам'ятає основні кольори (червоний, жовтий, помаранчевий, зелений, синій, фіолетовий), але і зможе застосувати свої знання англійського алфавіту.
Під час складання барвистого блочного пазла, малюк отримує мотивацію до навчання, адже на кожній деталі вказана певна буква. Таким чином, дитина розуміє, що чим краще вона вивчить англійський алфавіт, тим швидше складе пазл. А батьки, у свою чергу, не лише займуть дітей корисною справою, а й викроять для себе трохи більше вільного часу.
Дерев'яний пазл Півник по буквах виконаний у кращих традиціях Viga Toys. Він об'ємний і яскравий. Гладкі деталі з дерева ретельно відшліфовані, зручні для тримання маленькими руками, покриті безпечними фарбами. Навчальний набір відповідає двом авторитетним стандартам безпеки в області дитячих іграшок: EN71 і ASTM. Розмір готового пазла-півника 23 х 18 х 2 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 28 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 55244 |
| Вага | 0.5 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 26 |
| Логічне мислення | 1 |
| Милосердя | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтессорі, Нікітіних |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510552442 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 502 ₴




