Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барвисті блоки товщиною 15 мм відмінно підходять для маленьких ручок. Блоки можна встановлювати вертикально і використовувати як окремі іграшки.
Пазл виготовлений з екологічно чистого матеріалу – дерева. Яскравий малюнок, барвисті блоки товщиною 15 мм. Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку і шкіл.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 0.6 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56437 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 12 |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Рамки-кладиші |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510564377 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 436 ₴




