Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобіль OFF-ROAD CRAWLER на р/у PRIME 1:14 червоний дасть вашій дитині незабутні враження від динамічної, захоплюючої гри! За допомогою якісної гуми, виготовленої з шини, модель автомобіля полагодить будь - які дороги на планеті! Автомобіль оснащений за останнім словом іграшкової техніки
- він має позадорожену залежність пружинну підвіску,
- симуляція диференційованого диференціалу,
- шарові опори
- реактивні тяги
Такі характеристики дозволяють автомобілю OFF-ROAD CRAWLER PRIME імітувати маневри справжньої машини, утримувати стійкість і краще зчеплення машини з дорогою.
Особливості:
- масштаб - 1:14
- радіус дії пульта - 50 м
- 15 хвилин роботи (залежить від стилю керування).
- Час зарядки - 2,5 ч. Червоний індикатор продовжує світитися навіть після повного заряду акумулятора
- Харчування -3 батарейки типу АА для дистанційного управління (у комплект не входять);
- 7.2V аккумулятор.
Машини на радіовиправленні Sulong Toys дозволяють дітям розвиватися
- Як грати
- сприйняття простору
Рекомендовано для дітей у віці 8 років.
Увага! Не призначено дітям віком до 3 років. Містить дрібні деталі. Можуть викликати задуху
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sulong Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 7 до 10 років |
| Колір корпусу | Червоний |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Радіус дії | 50 м |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Час зарядки акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
- Ціна: 1 275 ₴


